Siłownia Malaga GYM
ul. Hubalczyków 8
76-200 Słupsk

16 sierpień 2016r.

W sprzedaży dostęne są już koszulki z limitowanej serii z logiem MAGALA GYM.

12 sierpień 2016r.
Świeża dostawa z pepsport.pl
11 lipiec 2016.

Siłownia MALAGA planuje w najbliższym czasie rozszerzyć zakres swoich usług o usługi z zakresu kształtowania sylwetki. W związku z powyższym prosimy o informację mailowe, korzystaniem z którego z poniższych urządzeń bylibyście zainteresowani:
Aqua Bike Megik
Vacu
Megic San
Megic Wave
Megic Vib
Rolmasaż
Spośród osób biorących udział w badaniu opinii rozlosowany zostanie bezpłatny miesięczny karnet na siłownię. Na opinie czekamy do końca lipca.


6 lipiec 2016r.

I mamy odebraną pierwszą nagrodę za czerwiec ;) Gratulacje!
Wyniki:
do 19 lat: 135kg Dawid Trzebiatowski
Powyżej: 160kg (przy wadze 77kg) Oskar CholewaI mamy odebraną pierwszą nagrodę za czerwiec ;) Gratulacje!
Wyniki:
do 19 lat: 135kg Dawid Trzebiatowski
Powyżej: 160kg (przy wadze 77kg) Oskar Cholewa

28 czerwca 2016r.

Kolejne nagrody za miesiąc "czerwiec" czekają na odbiór przez wygranych, zostały ostatnie godziny, zapraszamy do udziału w naszej co miesięcznej rywalizacji (w tym miesiącu: Wyciskanie sztangi leżąc).Kolejne nagrody za miesiąc "czerwiec" czekają na odbiór przez wygranych, zostały ostatnie godziny, zapraszamy do udziału w naszej co miesięcznej rywalizacji (w tym miesiącu: Wyciskanie sztangi leżąc).

27 czerwca 2016r.

Mati zgarnął nagrody za miesiąc maj, do końca czerwca zostało kilka dni, a już ponownie jest na pierwszym miejscu tym razem w wyciskaniu sztangi leżąc (wynik 120kg, wiek do 19 lat). Ktoś podejmie rękawice :)?Mati zgarnął nagrody za miesiąc maj, do końca czerwca zostało kilka dni, a już ponownie jest na pierwszym miejscu tym razem w wyciskaniu sztangi leżąc (wynik 120kg, wiek do 19 lat). Ktoś podejmie rękawice :)?

Czerwcowa promocja!
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz